XUPER TOP5

Popis produktu

Plně automatická svářecí kukla
 Nová kukla Castolin XuperTop5 je produkt s nejvyšším stupněm ochrany, který uzavírá mezeru mezi svářečem a svařovacím zařízením. Následně umožnuje oběma faktorům vykonávat práci na 100%. Moderní svářec potřebuje svařovací zařízení optimalizované pro maximální výkon a efektivitu. Aby se proces svařování co nejméne prerušoval, tak firma Castolin své svářecí stroje stále více doplňuje o hořáky s dálkovým ovládáním. To však znamená pro svářeče, který disponuje kuklou s nastaveným DIN, nemalý problém. Řešením je svářecí kukla Castolin XuperTop5 s funkcí autopilot. Funkce autopilot během svařování sama vyhodnotí intenzitu jasu a upraví DIN (stupeň ochrany).

Funkce Twilight (pomalé rozjasňování)
 Patentovaná funkce rozjasňování je světovou novinkou nabízenou kuklou Castolin XuperTop5. Na rozdíl od bežných kazet, které při přerušení oblouku rychle přebliknout do světlého stavu, tak technologie Twilight ADF umožnuje plynulý přechod do světlého stavu, což je pro oči mnohem přirozenější. Tato exkluzivní technologie výrazně ulevuje očím sváreče a zvyšuje tak jeho presnost a produktivitu. Funkci lze vypnout a pracovat "po staru".

Funkce XuperTop5 autopilot
 Tato funkce je založena na nově vyvinutém senzorovém konceptu, který měří intenzitu jasu během svařování. Adaptivní řízení stupňů ochrany automaticky nastavuje vhodný stupeň tmavosti 5 až 13. To má na starosti přídavný senzor, který měří intenzitu svářecího oblouku. Tím je zajišten ideální stupeň tmavosti bez ohledu na to, s jakými svařovacími parametry se pracujete.

 

svařování obalenou elektrodou
 MIG / MAG svařování 
 Svařování TIG 
 Microplasma a plazmové svařování 
 broušení 
 Specifikace: 
 Položka č. 390060 
 Velikost Kazeta 110 x 90 x 7 mm 
 Zorné pole 98 x 38 mm 
 Nekontrolovaná DIN 4 
 Umožňuje DIN 5-9 a 9-13 
 Otevření zpoždění "mint" 0,30-0,35 s. 
 Otevření zpoždění "max" 0,10-0,35 s. 
 Ochrana proti UV / IR max. v každém nastavení odstínu 
 Spínací čas (při pokojové teplotě) 0.2 ms 
 Napájení Solární články, provozní bez baterií 
 skeletový Materiál PA 66 
 DIN / GS / CE helma a filtr 
 Provozní teplota - 10 ° C až + 70 ° C 
 Hmotnost 480 g 

více informací na prospektu

Specifikace

Kód: 764917
Kategorie: svářečské kukly
Cena bez DPH: 9 999 Kč
Cena vč. DPH: 12 099 Kč
Dostupnost: na dotaz
k této kukle lze také pořídit:
Koupit

Další produkty v kategorii